Wyświetlenie artykułów z etykietą: policja
środa, 09 sierpień 2017 08:49
Zniszczony autobus w Kowalowej
poniedziałek, 07 sierpień 2017 10:32
Piknik w Strzegocicach
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w pikniku "Bądź bezpieczny nad wodą" w miejscowości Strzegocice. Funkcjonariusze realizowali tam działania profilaktyczne wchodzące w cykl spotkań pod nazwą "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą". Realizowane przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Dział:
Policja
sobota, 29 lipiec 2017 17:53
Otwarcie Posterunku w Szerzynach i Powiatowe Święto Policji
W sobotę 29 lipca w Szerzynach miało miejsce Powiatowe Święto Policji połączone z oddaniem do użytku Posterunku Policji.
Dział:
Policja
piątek, 28 lipiec 2017 13:18
Zderzenie trzech pojazdów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Klecie. W wyniku zderzenia były poszkodowane osoby.
Dział:
Wypadki, zdarzenia
