Wyświetlenie artykułów z etykietą: policja

środa, 09 sierpień 2017 08:49

Zniszczony autobus w Kowalowej

Dziś w nocy doszło do uszkodzenia szyby w autobusie w Kowalowej.

poniedziałek, 07 sierpień 2017 10:32

Piknik w Strzegocicach

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wzięli udział w pikniku "Bądź bezpieczny nad wodą" w miejscowości Strzegocice. Funkcjonariusze realizowali tam działania profilaktyczne wchodzące w cykl spotkań pod nazwą "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą". Realizowane przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dział: Policja

W sobotę 29 lipca w Szerzynach miało miejsce Powiatowe Święto Policji połączone z oddaniem do użytku Posterunku Policji.

Dział: Policja
piątek, 28 lipiec 2017 13:18

Zderzenie trzech pojazdów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Klecie. W wyniku zderzenia były poszkodowane osoby. 

Odsłon artykułów:
19462182

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…