Nowe oświetlenie na ul. Pracy w Koszycach Małych

Ulica Pracy w Koszycach Małych zyskała nowoczesne oświetlenie, zwiększając bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, dzięki dofinansowaniu z Polskiego Ładu.

W Koszycach Małych zakończono inwestycję polegającą na montażu nowego oświetlenia na ulicy Pracy. Dzięki tej zmianie, obszar ten stał się jaśniejszy i bezpieczniejszy, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych. Projekt objął instalację 11 nowoczesnych lamp LED oraz postawienie siedmiu słupów oświetleniowych.

Zrealizowana dzięki funduszom z Polskiego Ładu, inwestycja wyniosła łącznie 50 tysięcy złotych, z minimalnym wkładem własnym gminy Tarnów. Prace te wpisują się w długoterminową strategię samorządu dotyczącą modernizacji infrastruktury oświetleniowej.

Sołtys i radny Koszyc Małych, Zbigniew Gniewek, podkreślił znaczenie tej inwestycji dla bezpieczeństwa lokalnej społeczności, zwłaszcza dzieci. Mieszkańcy, którzy byli inicjatorami zmian, wyrazili zadowolenie z nowego oświetlenia, które znacznie poprawia komfort poruszania się po ulicy Pracy.

Odsłon artykułów:
17546081

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…