Piąty Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego w Rzepienniku Strzyżewskim

W Rzepienniku Strzyżewskim odbył się V Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego, z konferencją o nowych kierunkach w pracy socjalnej.

Jak informuje Starostwo Powiatu Tarnowskiego, Rzepiennik Strzyżewski był gospodarzem V Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego, połączonego z konferencją na temat współczesnych wyzwań w polityce społecznej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu tarnowskiego, w tym starosta Roman Łucarz, wicestarosta Jacek Hudyma, oraz etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach.

Podczas uroczystości podziękowano pracownikom socjalnym za ich empatię, cierpliwość i zaangażowanie w pomoc innym. Wręczono statuetki dyrektorom i kierownikom jednostek opieki społecznej. Starosta Roman Łucarz podkreślił znaczenie pracy socjalnej i jej wymagający charakter.

W programie znalazł się wykład ks. dr hab. Jana Bartoszka o pracy socjalnej i zasadach katolickiej nauki społecznej oraz występ teatralny grupy „TUiTAM” z Gminnego Centrum Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim. W wydarzeniu uczestniczyli również lokalni samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych.

Organizatorami święta byli starosta Roman Łucarz, wójt Marek Karaś oraz dyrektor PCPR w Tarnowie Anna Górska.

Odsłon artykułów:
17273371

Odwiedza nas 247 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…