Wypadki i kolizje na drogach regionu – Trudny weekend

Weekend na drogach Tarnowa i regionu tarnowskiego przyniósł serię niebezpiecznych zdarzeń, w tym trzy wypadki drogowe, kolizje i zablokowaną autostradę A4.

jak informuje tarnowska policja, miniony weekend na drogach Tarnowa i okolic charakteryzował się serią niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Odnotowano trzy wypadki, w których rannych zostało 5 osób, 42 kolizje drogowe oraz 13 przypadków jazdy pod wpływem alkoholu.

W piątek doszło do dwóch wypadków. Pierwszy miał miejsce w Tarnowie, gdzie 33-letni kierowca BMW potrącił pieszego na przejściu, powodując uraz głowy u poszkodowanego. Drugi wypadek wydarzył się w Lisiej Górze, gdzie 61-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia czołowego i raniąc 32-letnią kierującą.

Najpoważniejszy wypadek miał miejsce w sobotę na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. 38-letnia kobieta z Brzeska, kierująca Renault, uderzyła w łosia. W wyniku zdarzenia rannych zostało trzy osoby, w tym 12-letni chłopiec, który z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie. Zablokowana autostrada została ponownie otwarta po godzinie 20.

Policja tarnowska apeluje o ostrożność i przypomina o niebezpieczeństwach związanych z jazdą w trudnych warunkach pogodowych.

Odsłon artykułów:
17520534

Odwiedza nas 311 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…