Policjanci z Tarnowa uratowali życie 14-latki

Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, uratowano życie 14-letniej dziewczyny, która znajdowała się w sytuacji zagrożenia życia na parapecie okna między 10. a 11. piętrem bloku w Tarnowie.

Jak informuje tarnowska policja, wczoraj rano, otrzymując alarmowe zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zamiarach samobójczych 14-letniej dziewczyny, policjanci z Tarnowa, sierż. Paweł Jakubowski i sierż. Natalia Grzywacz, natychmiast udali się na miejsce. Zauważywszy dziewczynę na parapecie, zdołali ją bezpiecznie ściągnąć z niebezpiecznej pozycji, zapobiegając potencjalnej tragedii.

Dziewczyna, nie będąca w stanie wyjaśnić swoich intencji, została przekazana pod opiekę karetki pogotowia ratunkowego. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom policjantów, uniknięto tragedii. To przypomnienie, że osoby w kryzysie często szukają pomocy i ważne jest, aby otoczenie było wyczulone na takie sytuacje.

Przypominamy, że istnieje wiele instytucji gotowych pomóc osobom w stanie kryzysu, w tym Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie, Ośrodki Interwencji Kryzysowej, poradnie psychologiczne, a także specjalistyczne telefony zaufania, oferujące wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych.

Odsłon artykułów:
17268382

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…