"My działamy" - Naukowe Inspiracje w Szkole Podstawowej w Zgłobicach

Publiczna Szkoła Podstawowa imienia K.K. Baczyńskiego w Zgłobicach stała się areną pokazów naukowych dla uczniów z Małopolski, z udziałem Marty Malec-Lech z zarządu województwa.

Jak informuje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie, w ramach projektu „My działamy” skierowanego do małopolskich uczniów szkół podstawowych, Publiczna Szkoła Podstawowa imienia K.K. Baczyńskiego w Zgłobicach zorganizowała serię pokazów naukowych. Projekt ten jest częścią inicjatywy „Małopolska! Postaw na edukację!” i ma na celu inspirowanie młodych ludzi do aktywności w dziedzinach nauki i sztuki.

Podczas wydarzenia Marta Malec-Lech z zarządu województwa podkreśliła znaczenie edukacji w obszarach nauk technicznych, technologii, inżynierii oraz świadomości technicznej. "My działamy" ma na celu budowanie świadomości społecznej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do zaangażowania społecznego w obszarach nauki, sztuki, zdrowia i ekologii.

Wydarzenie było okazją dla uczniów do poszerzania wiedzy, odkrywania nowych pasji i spędzania czasu w towarzystwie pasjonatów nauki i sztuki. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski od władz województwa małopolskiego, co podkreślało znaczenie bezpieczeństwa i edukacji.

Odsłon artykułów:
17268368

Odwiedza nas 402 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…