III Wojewódzka konferencja szkoleniowa o autyzmie w Dębicy

Z inicjatywy Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i ich Otoczenia Z Potrzeby Serca" przy Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyła się III Wojewódzka Konferencja Szkoleniowa „Autyzm – łatwo powiedzieć, trudniej żyć”.

Jak informuje Starostwo Powiatu Dębickiego, 1 grudnia w Dębicy miała miejsce III Wojewódzka Konferencja Szkoleniowa „Autyzm – łatwo powiedzieć, trudniej żyć”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i ich Otoczenia Z Potrzeby Serca" działające przy Zespole Szkół Specjalnych. Konferencja, relacjonowana przez starostwo powiatu dębickiego, skupiała się na podnoszeniu świadomości i edukacji na temat autyzmu.

Otwarcia wydarzenia dokonała dyrektor ZSS, Anita Zachara-Kusek, a program wzbogaciły występy wokalne uczniów. Goście konferencji mieli okazję wysłuchać prelekcji czołowych ekspertów, w tym psychologów Przemysława Sowy i Katarzyny Orzeł oraz logopedów Agnieszki Rajs-Glazar i Magdaleny Tarnawskiej.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty, co podkreśla wagę edukacji i zaangażowania w kwestie związane z autyzmem.

Odsłon artykułów:
17370480

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…