Poszukiwani świadkowie wypadku w Tarnowie

Tarnowska policja apeluje o pomoc w związku z potrąceniem pieszego na ulicy Szkotnik, które miało miejsce 24 listopada 2023 roku.

W piątek, 24 listopada, około godziny 21:45 na ulicy Szkotnik w Tarnowie, w pobliżu stacji paliw Circle, doszło do poważnego wypadku. 33-letni pieszy został potrącony przez samochód marki BMW, w wyniku czego upadł na chodnik i uderzył głową w słupek przydrożny. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala, gdzie obecnie przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi dochodzenie w tej sprawie i prosi o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności wypadku. Kontakt z policją możliwy jest pod numerem telefonu 47 831 1348, dyżurnym komendy pod numerem 47 831 12 22, numerem alarmowym 112, a także drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odsłon artykułów:
17370520

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…