III Wojewódzka konferencja szkoleniowa o autyzmie zorganizowana w Dębicy

1 grudnia odbyła się III Wojewódzka Konferencja Szkoleniowa "Autyzm – łatwo powiedzieć, trudniej żyć", zorganizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością i ich Otoczenia "Z Potrzeby Serca" przy Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy.

Jak poinformowało Starostwo Powiatu Dębickiego, konferencja na temat autyzmu, która zgromadziła licznych specjalistów i zainteresowanych, odbyła się w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy. Spotkanie otworzyła dyrektor placówki, Anita Zachara-Kusek, po czym uczniowie ZSS zaprezentowali swoje talenty wokalne.

W trakcie konferencji uczestnicy mieli okazję wysłuchać serii wykładów prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie autyzmu, w tym psychologa Przemysława Sowy, logopedy i pedagoga specjalnego Agnieszkę Rajs-Glazar, logopedy i pedagoga specjalnego Magdalenę Tarnawską oraz psychologa Katarzynę Orzeł.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych certyfikatów wszystkim uczestnikom, co podkreśliło znaczenie edukacji i zwiększania świadomości na temat autyzmu. Konferencja ta była ważnym wydarzeniem dla regionu, podkreślając potrzebę dalszych działań edukacyjnych i wsparcia w zakresie autyzmu.

Odsłon artykułów:
17368490

Odwiedza nas 248 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…