Starostwo Powiatu Tarnowskiego nagradza utalentowaną tenisistkę Klaudię Habę

Starostwo Powiatowe w Tarnowie gościło jedną z najbardziej utalentowanych młodych tenisistek stołowych w Polsce, Klaudię Habę, mieszkankę Zgłobic w powiecie tarnowskim. Klaudia osiągnęła liczne sukcesy i jest w ścisłej czołówce tenisistek w swojej grupie wiekowej.

Uznanie dla osiągnięć Klaudii Haby

Starosta tarnowski Jacek Hudyma, w dowód uznania za promowanie powiatu i ziemi tarnowskiej, wręczył Klaudii dyplom gratulacyjny oraz nagrodę pieniężną. "Jesteśmy bardzo dumni, że reprezentujesz nasz powiat tarnowski na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej," powiedział starosta. Podkreślił, że sport kształtuje charakter, wpływa na samopoczucie, pewność siebie i samodyscyplinę, a także jest ważną lekcją życia.

Wyróżnienia i wsparcie

Starosta Hudyma zaznaczył, że talent, technika i determinacja Klaudii przyniosły jej liczne sukcesy i czołowe miejsca w historii tenisa stołowego. Wyraził przekonanie, że dzięki swoim umiejętnościom będzie w stanie rywalizować z najlepszymi.

W spotkaniu uczestniczyli również wicestarosta tarnowski Roman Łucarz, etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach oraz tata Klaudii, Mariusz.

Informacje na ten temat podało Starostwo Powiatu Tarnowskiego.

Odsłon artykułów:
17520270

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…