Zmarł Józef Lazarowicz, wieloletni radny Powiatu Tarnowskiego

22 czerwca 2024 r. w wieku 64 lat zmarł Józef Lazarowicz, radny czterech kadencji Rady Powiatu Tarnowskiego - I, IV, V oraz VI - do 1 maja 2020 r. W latach 2010-2014 pełnił również funkcję Członka Zarządu Powiatu Tarnowskiego.

Wspomnienie Józefa Lazarowicza

Z ogromnym żalem przyjęto informację o śmierci Józefa Lazarowicza, mieszkańca Woli Rzędzińskiej, znanego społecznika. Odszedł człowiek niezwykle pracowity, zaangażowany w życie społeczności lokalnej, skromny i zawsze gotowy służyć pomocą, radą oraz dobrym słowem. Józef Lazarowicz posiadał umiejętność współpracy z osobami o różnych poglądach, konsekwentnie dążył do realizacji zamierzonych celów i był otwarty na dialog.

Józef Lazarowicz całe swoje życie poświęcił oświacie. Pracę zawodową rozpoczął w 1981 roku jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Porębie Radlnej, a następnie został dyrektorem Szkoły Podstawowej w Woli Rzędzińskiej II. Pełnił również funkcję wizytatora w delegaturze kuratorium oświaty i wychowania w Tarnowie oraz zarządzał gimnazjum w Zespole Szkół w Woli Rzędzińskiej. Z edukacją związany był do końca swojej aktywności zawodowej, aż do roku 2019.

Był także działaczem Klubu Sportowego „Wolania” w Woli Rzędzińskiej oraz autorem wielu opracowań i monografii historycznych, zwłaszcza tych związanych z gminą Tarnów oraz jego rodzinną miejscowością. Przez znajomych i kolegów z pracy zostanie zapamiętany jako życzliwy i bardzo pracowity człowiek.

Pogrzeb Józefa Lazarowicza

Pogrzeb Józefa Lazarowicza odbędzie się we wtorek, 25 czerwca, o godzinie 13:00 w parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie ciała na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym w Woli Rzędzińskiej.

Odsłon artykułów:
17588867

Odwiedza nas 294 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…