Policjanci przechwycili narkotyki

Tarnowscy policjanci udaremnili wprowadzenie do obrotu kilkaset porcji narkotyków w postaci marihuany i haszyszu. Ustali miejsce spotkań grupy pseudokibiców w której ukrywane były środki odurzające.

Realizując zadania własne Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie wspólnie z zespołem wywiadowców zatrzymali 26-latka. Młody mieszkaniec Tarnowa związany z lokalnym środowiskiem pseudokibiców jednej z drużyn na terenie miasta był podejrzany o handel narkotykami. Podczas przeszukania pomieszczeń używanych jako miejsca spotkań pseudokibiców odnaleziono środki odurzające w postaci marihuany oraz haszyszu. Policjanci zabezpieczyli substancje psychoaktywne w ilościach pozwalających na wytworzenie kilkuset porcji narkotyku o wartości rynkowej nie mniejszej niż 3 tysiące złotych. W lokalu ponadto ujawniono szaliki, dresy, kurtki, czapki, flagi, spraye oraz tzw. „wlepki” w barwach lokalnych drużyn. Dodatkowo zabezpieczono zapiski świadczące o transakcjach narkotykowych. Zabezpieczono gotówkę w kwocie ponad 16 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się posiadania narkotyków i zostały mu przedstawione zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Prokuratura Rejonowa w Tarnowa zastosowała wobec mężczyzny środki wolnościowe w postaci dozoru policyjnego.

Postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Odsłon artykułów:
17457917

Odwiedza nas 903 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…