Pojechał z wesela autem muzyka

Na terenie gminy Nowy Żmigród, pow. jasielski rano dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym osobowym fiatem, który wjechał do rowu.

Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród w nocy z 30/31 lipca uczestniczył w przyjęciu weselnym w Kątach. W trakcie weselnej zabawy mężczyzna wykorzystał nieuwagę jednego z członków zespołu muzycznego i zabrał mu kluczyki do stojącego na parkingu fiata. Kiedy właściciel zorientował się, że nie ma przy sobie kluczy do samochodu, wrócił do domu po zapasowe. Wtedy 25-latek wsiadł do fiata i wybrał się na przejażdżkę po drogach gminy Nowy Żmigród. Z relacji świadków wynika, że na drodze powiatowej w Tokach stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście nie doznał obrażeń.

Jak się okazało,  25-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie za zabór cudzego pojazdu i jego krótkotrwałe użycie, a także kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do przedstawionych zarzutów. Policjanci ustalili także, że mężczyzna był już wcześniej karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Info: KPP Jasło

Odsłon artykułów:
17547058

Odwiedza nas 556 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…