W Karwodrzy miały miejsce obchody święta patrona Szkoły Podstawowej w Karwodrzy redemptorysty o. Władysława Witkowskiego.

Siedem drużyn żeńskich i 11 męskich wystartowało w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

W sobotę 24 września 2022 r. na Rynku w Ryglicach odbył się Pogórzański Festiwal Potraw Regionalnych.

W minionych dniach strażacy i inne służby uczestniczyły w kilku akcjach ratowniczych w okolicy.

PGNiG Gazoprojekt S.A. opracowuje dokumentację projektową dla inwestycji pn. „Przebudowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN400 relacji Sędziszów-Tarnów Mościce wraz z odgałęzieniami na terenie miasta Tarnowa”.

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie przypomina o  akcji honorowego oddawania krwi, organizowanej w Starostwie Powiatowym w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38 i zachęca do udziału wszystkich chętnych. Akcja odbędzie się 27 września 2022 roku, w godz. od 8:00 do 12:00 w sali konferencyjnej, na parterze budynku.

Pochodzący z Tarnowca wychowanek BOSiR Brzesko, pływający obecnie w klubie G-8 Bielany Warszawa 17-letni Ksawery Masiuk trafił do światowej czołówki mistrzów w pływaniu. W czwartek 22 września br. w Warszawie odbyło się podsumowanie wiosenno-letniego sezonu pływackiego, w którym uczestniczył starosta tarnowski Roman Łucarz.

Co najmniej kilkaset nowych miejsc pracy dla regionu podkarpackiego oraz współpraca pomiędzy szkołami średnimi m.in. w powiecie dębickim a wiodącym europejskim producentem uszczelek gumowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zakończyły się prace związane z budową dróg dojazdowych do gruntów rolnych w gminie Skrzyszów.

Gmina Tuchów rozpoczęła przebudowę sanitariatów i wykonanie wewnętrznej pochylni dla osób niepełnosprawnych w budynku Domu Kultury w Tuchowie.

Strona 1 z 494
Odsłon artykułów:
16340702

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…