5 czerwca 2023 roku Biskup Tarnowski Andrzej Jeż wręczył nominacje proboszczowskie 31 kapłanom diecezji tarnowskiej.

W dniach 3-4. czerwca 2023 roku w Gdyni rozegrano Puchar Polski w Judo. W pierwszym dniu zawodów rywalizowała trójka młodzików z MOSiR Tuchów.

W dniach 17 do 21 maja odbyły się rozgrywki III Podkarpackiej Ligi Seniorów w szachach. Drużyna Hetmana Pilzno spisała się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce, premiowane awansem do II ogólnopolskiej ligi.

Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał bryg. Rafała Waśko na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Tarnowie.

W minionych dniach strażacy i inne służby uczestniczyły w kilku akcjach ratowniczych w okolicy.

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie przedłużające obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) do 31.08.2023 r. do godz. 23:59.

Trwa budowa obiektu zaplecza sportowego w Siedliskach. Wykonawcą prac jest firma z Tarnowa.

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej w Tuchowie przeprowadzono debatę nad raportem o stanie gminy za 2022 r., a także głosowano nad udzieleniem wotum zaufania burmistrzowi Tuchowa.

Modlitwa o powołania towarzyszyła pielgrzymce kapłanów diecezji tarnowskiej do Tuchowa. W święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana duchowni po raz siódmy modlili się w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej.

Pięć jednostek OSP w gminie Ryglice otrzymało dofinansowanie OSP z Funduszu Ubezpieczenia Społecznego Rolników oraz Funduszu Sprawiedliwości.

Strona 1 z 546
Odsłon artykułów:
16785172

Odwiedza nas 287 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…