Wysokie miejsca w międzynarodowym turnieju judo

19 października w Zakopanem odbył się XII Międzynarodowy Turniej Judo, wktórym wysokie miejsca wywalczyli zawodnicy tuchowscy.

Podopieczni Marka Srebro czterokrotnie stawali na podium. Wśród młodzików drugie miejsca zajęli: Gabriela Gut i Miłosz Mikos z Bistuszowej, a wśród dzieci pierwsze miejsce wywalczyła Natalia Wzorek, a trzecie Filip Wantuch. W turnieju startowało 234 zawodników z 5 państw: Francji, Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski. (Źródło: mosir.tuchow.pl)

Medale w kategorii dziecięcej zdobyli: 1 miejsce Paweł Rutkowski i Magdalena Górska - PM Tarnów, 3 miejsce Tomasz Obal - Błękitni Tarnów, 2 miejsce Jakub Jarek - PM Tarnów, Magdalena Ciężadło - UKS Wolania Wola Rzędzińska. Wśród młodzików medale zdobyli: 1 miejsce Dominik Duź oraz Artur Górski - PM Tarnów oraz Kacper Sieniawski i Klaudia Dziarmaga - Błękitni Tarnów, 2 miejsce Miłosz Mikos oraz Gabriela Gut - PM Tarnów, Wojciech Jakliński - UKS Wolania oraz Dawid Reneson i Bartłomiej Jurkiewicz - Błękitni Tarnów, 3 miejsce Krzysztof Gruchała - PM Tarnów,