piątek, 22 marzec 2024 11:20

SP nr 1 Skrzyszów zwycięzcą powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

Napisał

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców zakończył się triumfem SP nr 1 Skrzyszów, który zdobył awans do kolejnego etapu rozgrywek.

W dniu 20 marca 2024 roku, w Skrzyszowie odbył się emocjonujący finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W zawodach, zorganizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tarnowie, rywalizowały drużyny z czterech szkół, walcząc o zwycięstwo i awans do dalszych etapów rozgrywek.

Pierwsze miejsce i awans wywalczyła drużyna z SP nr 1 Skrzyszów, pokazując wysoki poziom gry i determinację. Na drugim stopniu podium znalazła się Pleśna, a trzecie miejsce zajęła Siemiechów, co potwierdziło silną konkurencję oraz wysoki poziom umiejętności młodych sportowców. Czwarte miejsce przypadło drużynie z Nowej Jastrząbki.