Wczoraj została podpisana umowa z firmą z Gliwic, co zainicjowało procedurę sporządzenia planów zagospodarowania przestrzennego dla 7 miejscowości gminy Ryglice: Ryglic, Zalasowej, Woli Lubeckiej, Lubczy, Kowalowej, Jonin oraz Bistuszowej.

Wydział Transportu i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie informuje, że 10 czerwca 2024 r. nastąpi wygaszenie decyzji o rejestracji pojazdów zarejestrowanych przed 14 marca 2005 r. Dotyczy to pojazdów bez ważnego badania technicznego i bez obowiązkowego ubezpieczenia OC przez okres dłuższy niż 10 lat przed wejściem w życie ustawy z 7 lipca 2023 r.

Gmina Szerzyny otrzymała dotację w wysokości 5.500 zł w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” – Priorytet 3. Wkład własny gminy wyniósł 1.375 zł, co dało łączną wartość projektu 6.875 zł.

Uczestnicy projektu Erasmus+ „Butterfly effect” spotkali się z wójtem Grzegorzem Koziołem podczas pobytu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Porębie Radlnej.

Mariusz Tyrka, radny z gminy Tarnów, został wybrany do Zarządu Powiatu Tarnowskiego. Jego kandydaturę zgłosił starosta Jacek Hudyma.

Msza św. pogrzebowa o. Andrzeja Zająca CSsR odbędzie się 24 maja 2024 roku w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej w Tuchowie. Zmarł 14 maja 2024 roku, w wieku 55 lat.

Ryglickie Dni Muzyki Chrześcijańskiej ponownie zgromadziły licznych miłośników muzyki sakralnej. Miniony weekend obfitował w wyjątkowe koncerty i występy utalentowanych artystów z regionu Tarnowskiego.

Teatr im. Ludwika Solskiego zaprasza w poniedziałek, 27 maja, młodzież i dorosłych na spotkanie połączone z warsztatami pt.: "Jak sobie radzić z czarnymi myślami". Będzie to rozmowa ze specjalistami Pawłem Budzińskim oraz Anną Piskozub połączona z ćwiczeniami praktycznymi z pogranicza zajęć teatralnych i terapeutycznych.

Miłym akcentem rozpoczął się ten tydzień dla tarnowskich policjantów. Jeden z mieszkańców naszego regionu przesłał podziękowania dla Huberta i Krzysztofa – policjantów grupy Speed działającej w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak zaprasza na cykl spotkań skierowanych do rodziców, opiekunów, nauczycieli oraz wszystkich osób troszczących się o dobro dzieci. Inicjatywa ma na celu budowanie świadomości oraz kształtowanie lepszego zrozumienia problematyki związanej z życiem młodych ludzi.

Strona 1 z 634
Odsłon artykułów:
17463026

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…