Wyświetlenie artykułów z etykietą: zdrowie
Szpital Powiatowy w Dębicy może połączyć się z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Rzeszowie
Rada Powiatu Dębickiego podjęła uchwałę intencyjną dotyczącą połączenia Szpitala Powiatowego w Dębicy z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Rzeszowie. Głosowanie zakończyło się wynikiem 20 za, 2 przeciw, 1 wstrzymujący się.
AED przy remizie OSP w Lubczy – nowe urządzenie ratujące życie
Przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubczy została zamontowana kapsuła z automatycznym defibrylatorem zewnętrznym (AED). Urządzenie może uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.
Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie z prestiżowym Certyfikatem „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”
Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie otrzymała prestiżowy Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w XI edycji ogólnopolskiego konkursu. Uroczysta gala odbyła się w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.
Nowy garaż dla ambulansu ZRM K02 82 i parking przy Ośrodku Zdrowia w Szerzynach otwarte
W Szerzynach uroczyście otwarto i przekazano do użytkowania nowy garaż dla ambulansu Zespołu Ratownictwa Medycznego K02 82 oraz nowy parking przy Ośrodku Zdrowia. Inwestycja poprawi warunki funkcjonowania szerzyńskiej filii Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie.
