Śniadania i podwieczorkiMWSE i Kropla Słońca zapraszają na śniadania i podwieczorki z psychologią … na trawie


Już w lipcu rusza 2. edycja bezpłatnej wakacyjnej imprezy edukacyjno-rozwojowej „Śniadania i podwieczorki na trawie z… psychologią i nie tylko”. Motywem przewodnim tegorocznego cyklu plenerowych spotkań są więzi międzyludzkie. Warsztaty potrwają od 4 do 6 lipca (pt. od godz. 16.30, sob. i nd. od godz. 10.00). Odbywać będą się w Muzeum Etnograficznym przy ul. Krakowskiej. Udział w nich jest bezpłatny. „Śniadania i podwieczorki na trawie z…” są częścią tegorocznych Dni Tarnowa. Współorganizatorami są Urząd Miasta Tarnowa oraz Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie. Impreza odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Tarnowa, a patroni medialni to: Radio ESKA, Magazyn TIMER, portal Egodziecka.pl, portal iBeauty.
{webgallery}
{/webgallery}
- W zeszłym roku impreza odniosła duży sukces i spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród tarnowian. Teraz czas na powtórkę. Zgodnie z tytułem będziemy tworzyć więzi, wzmacniać je, zacieśniać i budować. Nie tylko ze społecznością, także w kontekście samego siebie – mówi Weronika Wrzesińska, prezes stowarzyszenia „Kropla Słońca”, organizatora wydarzenia – Dlatego też trzon programu stanowią warsztaty psychologiczne i interpersonalne, podczas których zajmiemy się źródłami nieporozumień z innymi ludźmi, kobiecymi rolami w relacjach z innymi kobietami, a także debata nad odwiecznym pytaniem: Indywidualność czy wspólnota.

W programie znajdą się także m.in. spotkanie z egzotyką (warsztaty tańca bollywood), warsztaty wywierania pierwszego wrażenia, kolejna część „Speed Friendship, czyli zdobądź przyjaciół w 5 minut”, plenerowe gry i zabawy dla całej rodziny oraz konsultacje urodowe dla pań.

- Podobnie jak w roku ubiegłym mamy w planach roztańczenie ul. Krakowskiej, tym razem w rytmach rodem z Indii, gorąco polecamy nie tylko paniom! – dodaje Sylwia Kopacz, koordynująca wydarzenie – Ponadto, gratka dla wszystkich, dla których ważne jest jak zadbać o siebie latem, konsultacje z kosmetyczką, stylistką i fryzjerką. Ciekawym doświadczeniem może być także udział w Speed Friendship, który będzie miał formę warsztatu z autoprezentacji, uczestnicy będą mieli szansę rozmawiać z zupełnie nowymi osobami o wszystkim i o niczym, sprawdzić jak bardzo są otwarci na otoczenie. Nasza akcja Speed Friendship nie tylko umożliwia zawarcie nowych znajomości ale jest przede wszystkim doskonałym treningiem interpersonalnym, a także sprawdzeniem umiejętności słuchania tego, co ma do powiedzenia na swój temat druga osoba.

„Śniadania i podwieczorki na trawie z…” to projekt Stowarzyszenia Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca”, który w nowatorskiej formie edukuje i rozwijają kompetencje związane z nawiązywaniem i budowaniem relacji międzyludzkich. Idea jest prosta – każdy uczestnik przychodzi z kocem, koszykiem piknikowym wypełnionym przygotowanymi przysmakami.

- Na wspólnym piknikowym „stole” rozstawiamy przyniesione jedzenie, częstujemy się tym, co na nim stoi – dzielimy się z innymi, w tym miejscu wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od zasobności naszego portfela, pozycji społecznej etc. W tym miejscu wszyscy jesteśmy wielką tarnowską rodziną– wyjaśnia Weronika Wrzesińska.

Naszymi partnerami są: Muzeum Okręgowe w Tarnowie, PGiNG, Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie, Koło Naukowe Paidagogos, Agencja marketingowa Perfeccto, Negri Fitness Klub, Wędrówki ze smakiem, Pod Arkadami, Kobiety z Tarnowa, Studio Foto Pstryk, Salon Fryzur Aneta Rataj, Centrum Zdrowia i Urody AMARA, Joanna Kruczek, Gabinet kosmetyczny DOROTA, Kobiecasila.pl.

Program "Śniadań i podwieczorków na trawie z... psychologią i nie tylko, edycja 2014

Więcej informacji na www.kropla-slonca.pl \

Odsłon artykułów:
17474123

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…