czwartek, 17 listopad 2022 17:08

Utrudnienia drogowe w gminie Szerzyny i Zalasowej

Napisał

W Najbliższych wystąpią lub mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na terenie gminy Szerzyny w Ołpinach, Szerzynach, Czermnej, Swoszowej, Żurowej oraz na terenie gminy Ryglice w Zalasowej.

Wójt gminy Szerzyny Grzegorz Gotfryd informuje, że w miejscowości Ołpiny – droga koło Zakładu Osika Meble, prowadzone są aktualnie roboty drogowe. 18 listopada odcinek drogi: od wjazdu do „dawnego Metco” do wjazdu do zakładu meblowego będzie całkowicie nieprzejezdny.  Również 18  listopada będą prowadzone prace drogowe w miejscowości Swoszowa na odcinku: od drogi powiatowej do centrum wsi Swoszowa. Przejazd na tym odcinku będzie utrudniony lub okresowo niemożliwy ze względu na frezowanie starej nawierzchni drogi. Aktualnie, prowadzone są lub w najbliższym czasie będą prowadzone prace drogowe na innych odcinakach dróg m.in. w Ołpiny-Kielec-Żurowa, Czermna Jesionki, Szerzyny Radoszyce koło danego Kółka Rolniczego (PSZOK). Utrudnienia potrwają kilka dni.

Inf.: Urząd Gminy w Szerzynach

Z kolei według dotychczasowych komunikatów Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach utrudnienia mogą występować na drodze powiatowej relacji Zalasowa- Tuchów w Zalasowej.

Czytany 390 razy
Odsłon artykułów:
17382236

Odwiedza nas 308 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…