środa, 20 grudzień 2023 05:27

Tarnowskie Targi Regionalne w świątecznym wydaniu "fit"

Napisał

Tarnów gościł grudniową edycję Targu Regionalnego, gdzie prezentowano świąteczny asortyment z naciskiem na zdrowy styl życia.

W Tarnowie odbyła się wyjątkowa grudniowa edycja Targu Regionalnego, wyróżniająca się świątecznym klimatem i naciskiem na zdrowy styl życia. Targ, zorganizowany przez Tarnowską Agencję Rozwoju Regionalnego i wspierany finansowo przez Województwo Małopolskie, przyciągnął wystawców prezentujących tradycyjne produkty w zdrowszej odsłonie. Wśród asortymentu znalazły się suszone owoce, kiszone warzywa, naturalne słodycze, wędliny, pieczywo, sery, miody, soki, a także rękodzieło, naturalne kosmetyki i biżuteria. W wydarzeniu wzięła udział Marta Malec-Lech z zarządu województwa.

Specjalnym punktem programu były "Święta w stylu fit", podczas których Koło Gospodyń Wiejskich z Jonin oraz Ewa Michnik z Fit taste by Eva przygotowały degustacje świątecznych potraw w zdrowszych wersjach. Oferowane potrawy, takie jak barszcz czerwony z pasztecikami vege, ciasto dyniowe, łazanki z kapustą i grzybami, czy pasztet z soczewicy, zachęcały do zdrowszych wyborów na święta.

Targ uświetniły konkursy dla dorosłych i dzieci oraz rodzinny turniej świąteczny z zabawnymi konkurencjami grupowymi.

Reklama 2 - 3a w artykule

 

Czytany 195 razy
Odsłon artykułów:
17598193

Odwiedza nas 379 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…