wtorek, 13 luty 2024 18:42

III Kongres Ekonomiczny Ryglice 2024 - Impuls dla rozwoju przedsiębiorczości

Napisał

Pałac pod Dębami w Zalasowej stał się miejscem spotkania blisko 70 przedsiębiorców podczas III Kongresu Ekonomicznego Ryglice 2024, zorganizowanego przez Gminę Ryglice i Krakowski Park Technologiczny.

W poniedziałek w Zalasowej odbyła się trzecia edycja Kongresu Ekonomicznego Ryglice 2024, który zgromadził blisko 70 przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem lokalnej gospodarki. Celem wydarzenia była promocja przedsiębiorczości oraz zachęcenie do inwestowania w gminie Ryglice. Prelegenci, w tym eksperci m.in. z Krakowskiego Parku Technologicznego, przedstawili dostępne programy wsparcia dla firm.

Kongres uświetniła prezentacja projektu koncepcyjnego zagospodarowania rekreacyjnego terenów wokół stawów w Ryglicach, przygotowana przez studentkę Politechniki Krakowskiej. Podczas wydarzenia wręczono także statuetki dla firm, które miały znaczący wpływ na wzrost atrakcyjności gospodarczej Ryglic.

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, podziękował wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład w rozwój gminy, podkreślając znaczenie inwestycji lokalnych przedsiębiorców.

Fot.: Stanisław Stańczyk / Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach

Czytany 156 razy
Odsłon artykułów:
17385460

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…