poniedziałek, 15 kwiecień 2024 17:07

Konrad Wiatr z Jodłowej zdobywcą miejsca w ogólnopolskich eliminacjach konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

Napisał

Konrad Wiatr, uczeń Zespołu Szkół w Jodłowej, został laureatem XXX edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” 2024, przechodząc do ogólnopolskich eliminacji.

Jak informuje Starostwo Powiatu Dębickiego, Konrad Wiatr, aktywny uczestnik życia społeczności szkolnej i lokalnej w Jodłowej, wykazał się wyjątkowymi osiągnięciami w wolontariacie oraz edukacji. Jego inicjatywy obejmują projekt „Malujemy Sercem” na rzecz WOŚP, liczne akcje charytatywne takie jak „Plecaczek dla Ukrainy” czy „Świąteczna Paczka”, oraz angażowanie się w życie religijne i kulturalne swojej społeczności.

Dodatkowo, Konrad jest aktywnym uczestnikiem młodzieżowej grupy GPS, Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Z jego inicjatywy powstało wiele projektów edukacyjnych, w tym sympozjum na temat roli ziemian w II RP i publikacje dotyczące lokalnej historii.

Za swoje działania, Konrad zdobył liczne wyróżnienia, w tym Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz czołowe miejsca w konkursach historycznych i teologicznych. Jego zaangażowanie w życie społeczne i akademickie zdobyło uznanie zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Czytany 129 razy
Odsłon artykułów:
17464025

Odwiedza nas 572 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…