wtorek, 09 czerwiec 2015 02:00

Policjanci przejęli ponad pół kilograma narkotyków

Napisał

Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód znowu w akcji. W wyniku wczorajszych działań zatrzymali oni 26-letniego mieszkańca gminy Żabno.

W jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków - marihuany i amfetaminy, dwa krzaki konopi indyjskich oraz przeszło 200 sztuk nielegalnie posiadanej amunicji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty karne, za które grozi mu od roku do lat 10 pozbawienia wolności. Jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do nadzorującej postępowanie Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Tarnowskiej, z wnioskiem o objęcie go tymczasowym aresztem. Wczoraj rano do domu 26-latka wkroczyli policjanci z Tarnowa. Dobrze wiedzieli czego szukać. Na terenie zabudowań, w garażu ujawnili 545 gramy marihuany, ponad 11 gramów amfetaminy oraz dwa niewielkie krzewy konopi indyjskich. Łącznie policjanci przejęli ponad pół kilograma narkotyków. W wyniku działań w domu mieszkańca gminy Żabno „kryminalni” znaleźli również 208 sztuk amunicji myśliwskiej, którą mężczyzna posiadał nielegalnie.

26-latek został zatrzymany i trafił na komisariat. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz amunicji bez wymaganego przez obowiązujące przepisy prawa zezwolenia. Jeszcze dzisiaj doprowadzony zostanie do Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Tarnowskiej, z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu.

Czytany 1423 razy
Odsłon artykułów:
17368489

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…