piątek, 16 styczeń 2015 01:00

Zatrzymana kobieta kieszonkowiec

Napisał

Za kradzież portfela z dokumentami i gotówką odpowie 33-latka, zatrzymana przez tarnowskich policjantów tuż po dokonaniu kradzieży.

Mieszkanka miasta nie zdążyła zbyt długo nacieszyć się skradzionymi przedmiotami, które po odzyskaniu funkcjonariusze zwrócili właścicielowi. Usłyszała za to zarzuty, za które grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawiania wolności.

Tę podróż autobusem komunikacji miejskiej 67-latek z pewnością zapamięta długo. Podczas jazdy utracił schowany w tylnej kieszeni spodni portfel z 500 złotymi, dowodem osobistym, prawem jazdy i legitymacją ubezpieczeniową. Nie zorientował się kiedy wykorzystująca panujący w pojeździe tłok kobieta, pozbawiła go zawartości kieszeni. Dopiero czujniejsi pasażerowie widząc co się dzieje wszczęli alarm, który jednak skutecznie spłoszył złodziejkę. Na rogu ul. Lwowskiej ze Starodąbrowską kobieta zdążyła opuścić autobus. Miała jednak pecha. Powiadomieni o zajściu policjanci, błyskawicznie pojawili się na miejscu i po krótkiej obserwacji zatrzymali 33-latkę, w momencie gdy ta usiłowała pozbyć się opróżnionego z gotówki portfela.
Okradziony mężczyzna odzyskał swoją własność, a sprawczyni usłyszała zarzuty.

KMP Tarnów

Czytany 1418 razy
Odsłon artykułów:
17474118

Odwiedza nas 211 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…