czwartek, 09 kwiecień 2015 02:00

Ukradł sprzęt wart blisko 8 tys. zł.

Napisał

Mężczyzna, który kradł na terenie Tarnowa sprzęt komputerowy i telefony komórkowe został zatrzymany i rozliczony przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum.

Policjanci odzyskali większość przedmiotów, po które sięgnął złodziej i zwrócili je właścicielowi. On sam zaś usłyszał 9 zarzutów kradzieży mienia wartego blisko 8 tysięcy złotych. Grozi za to do 5 lat pozbawiania wolności.

39-letni mieszkaniec Bochni przyjeżdżał do jednego z tarnowskich hipermarketów z jasno sprecyzowanym zamiarem. Interesowały go laptopy, telefony komórkowe, tablety i nawigacje GPS. Tyle tylko, że wcale nie zamierzał za nie płacić. Dyskretnie pozbywał się zabezpieczeń i wynosił sprzęt ze sklepu. W ciągu niespełna dwóch miesięcy wyniósł z terenu marketu sprzęt o wartości ponad 7700 złotych. Niestety nie miał szczęścia, bo na jego trop wpadli policjanci z Tarnowa. Zatrzymali oni mężczyznę, któremu następnie przedstawili 9 zarzutów. Policjanci dotarli także do miejsc, w których znajdował się wyniesiony ze sklepu sprzęt. Większość skradzionych przedmiotów została odzyskana.

KMP Tarnów

Czytany 1084 razy
Odsłon artykułów:
17370524

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…