sobota, 25 listopad 2023 09:24

XV Bal Charytatywny w Zalasowej

Napisał

Stowarzyszenie „Nasze dzieci” z Zalasowej zorganizowało XV Bal Charytatywny na rzecz wsparcia osób niepełnosprawnych, który odbył się w Zalasowej.

W sobotę, 18 listopada 2023 roku, odbyła się kolejna edycja Balu Charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Nasze Dzieci” w Zalasowej. Wydarzenie to ma na celu zbieranie funduszy na pomoc osobom niepełnosprawnym poprzez licytacje i inne formy wsparcia.

Bal, który odbył się w Pensjonacie „PANORAMA”, zgromadził licznych zaproszonych gości, przedsiębiorców oraz mieszkańców, którzy aktywnie włączyli się w działania charytatywne. 

Burmistrz Ryglic, Paweł Augustyn, podkreślił znaczenie miłości, zrozumienia potrzeb i walki o godność osób niepełnosprawnych, wyrażając wdzięczność organizatorom i uczestnikom balu. Szczególne podziękowania skierował do Prezes Stowarzyszenia, Renaty Kawy, za jej zaangażowanie i wytrwałość w działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych.

XV Bal Charytatywny okazał się sukcesem, dzięki hojności i wsparciu społeczności lokalnej, co pozwoliło na zebranie znaczących środków na działania Stowarzyszenia „Nasze Dzieci”. Wydarzenie to stanowi ważny element włączania się społeczności w życie i potrzeby osób niepełnosprawnych.

Czytany 264 razy
Odsłon artykułów:
17268317

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…