piątek, 02 luty 2024 16:43

Szybkie zatrzymanie złodzieja biżuterii przez policję w Brzostku

Napisał

Policjanci z Brzostku zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii ze sklepu jubilerskiego, na którego nałożono policyjny dozór.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzostku skutecznie zatrzymali na gorącym uczynku 36-latka, który dokonał kradzieży biżuterii z lokalnego sklepu jubilerskiego. Mieszkaniec Błażkowej przyznał się do kradzieży obrączek wartych 1500 złotych, a odzyskane przedmioty szybko wróciły do właściciela.

Zgłoszenie o kradzieży wpłynęło w poniedziałek, a dzięki natychmiastowej reakcji i działaniom policjantów, sprawca został zatrzymany na jednej z ulic Brzostku. Po zakończeniu czynności procesowych i zebraniu materiału dowodowego, prokurator postanowił objąć 36-latka dozorem policyjnym.

Postępowanie w sprawie prowadzone jest przez Komisariat Policji w Brzostku, a szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy po raz kolejny dowodzą ich zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Czytany 234 razy
Odsłon artykułów:
17458344

Odwiedza nas 894 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…