wtorek, 02 kwiecień 2024 13:25

Ostrzeżenie dla kierowców: Utrata praw jazdy w powiecie dębickim

Napisał

W weekendowe dni w powiecie dębickim dwójka kierowców przekroczyła dopuszczalną prędkość, tracąc uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Wśród nich był młody mieszkaniec Słotowej, który pobił niechlubny rekord prędkości.

W powiecie dębickim dwie osoby zostały pozbawione prawa jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze z ograniczeniem do 50 km/h. Incydent dotyczył kierowcy audi i użytkownika peugeota, którzy znacznie przekroczyli ustalone limity. Szczególnie wyróżnił się 23-letni kierowca z Słotowej, który w Lipinach przemieszczał się audi z prędkością o 67 km/h wyższą niż dozwolona, skutkując utratą prawa jazdy, mandatem 2000 zł i 14 punktami karnymi.

Nie tylko mężczyźni przekraczali prędkość. W Pustkowie, 22-latka z Jodłowej na terenie zabudowanym pędziła peugeotem 103 km/h. Kobieta straciła prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymując równocześnie mandat 1500 zł i 13 punktów karnych.

Apel dębickiej policji podkreśla konieczność zachowania ostrożności i odpowiedzialności na drodze. Przypomina się, że nadmierna prędkość jest głównym powodem wypadków, stwarzając zagrożenie nie tylko dla kierujących, ale też innych uczestników ruchu drogowego.

Czytany 124 razy
Odsłon artykułów:
17474139

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…