wtorek, 24 październik 2023 17:00

Gmina Tarnów świętowała Dzień Seniora w Kąśnej Dolnej

Napisał

Gmina Tarnów uczciła Dzień Seniora uroczystościami w Kąśnej Dolnej, kładąc nacisk na znaczenie i wkład starszych pokoleń w rozwój lokalnej społeczności. Spotkanie, wypełnione ciepłymi słowami i muzyką, stanowiło wyraz szacunku i wdzięczności wobec seniorów.

Gmina Tarnów uhonorowała swoich seniorów specjalnym wydarzeniem w Kąśnej Dolnej. Seniorzy mogli cieszyć się relaksem oraz uroczystym programem przygotowanym dla nich. Spotkanie, zainicjowane spacerem po Parku Zdrojowym, nabrało oficjalnego charakteru w Sali Koncertowej Stodoła, gdzie zgromadzili się nie tylko seniorzy, ale i władze lokalne. Wójt Grzegorz Kozioł wyraził wdzięczność starszym mieszkańcom za ich bezcenny wkład w życie społeczności. Wszyscy obecni zaznaczyli, że doświadczenie i mądrość starszych pokoleń są fundamentem, na którym współczesna gmina się rozwija.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia był koncert "Jesień z Kiepurą", który wypełnił czas uczestnikom radosną muzyką. Dzień pełen uznania i wspomnień zakończył się serdecznymi życzeniami dla seniorów, podkreślając ich niezastąpioną rolę w kształtowaniu lepszej przyszłości dla całej gminy.

Czytany 209 razy
Odsłon artykułów:
17370518

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…