wtorek, 19 grudzień 2023 13:33

"Dnia Jednego o Północy": Widowisko muzyczno-teatralne w Ryglicach

Napisał

Spektakl "Dnia Jednego o Północy" w Ryglicach przeniósł mieszkańców w świat muzyki i teatru, przybliżając świąteczny nastrój.

Niedziela 17 grudnia w Ryglicach stała się areną dla wyjątkowego spektaklu muzyczno-teatralnego "Dnia Jednego o Północy". To część większego projektu "Ryglicka Wigilia", zrealizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich i Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach, wspartego przez Województwo Małopolskie. Spektakl, przygotowany przez Justynę Zbylut i uczestników zajęć Centrum Kultury, oczarował zgromadzonych swoją artystyczną jakością i talentem młodych wykonawców.

Podczas tego wieczoru odbyło się również ogłoszenie zwycięzców Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową oraz Konkursu na Stroik Adwentowy. Prace konkursowe wyróżniały się kreatywnością i artystyczną pasją, budząc podziw i zachwyt wśród publiczności. Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanki zaserwowało tradycyjne potrawy wigilijne, dopełniając atmosferę świąteczną, podczas gdy najmłodsi cieszyli się słodkimi niespodziankami. Wydarzenie to nie tylko podkreśliło świąteczny nastrój w Ryglicach, ale także ukazało bogactwo kultury i tradycji lokalnej społeczności.

Relacja filmowa

Czytany 377 razy
Odsłon artykułów:
17458356

Odwiedza nas 190 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…