piątek, 16 luty 2024 21:46

XII Koncert Charytatywny w Skrzyszowie wspiera dzieci

Napisał

W Skrzyszowie odbył się XII Koncert Charytatywny, zgromadzając artystów takich jak Golec uOrkiestra i Viki Gabor. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie sześciorga dzieci z terenu gminy, zmierzających się z poważnymi chorobami.

W niedzielę, 11 lutego 2024 roku, w Skrzyszowie odbył się XII Koncert Charytatywny, podczas którego na scenie zaprezentowali się znani artyści, w tym Golec uOrkiestra i Viki Gabor. Całość dochodu z koncertu, w tym z licytacji wartościowych przedmiotów, zostanie przeznaczona na leczenie i wsparcie sześciorga chorych dzieci z gminy Skrzyszów, borykających się z ciężkimi chorobami, w tym porażeniem mózgowym i chorobami genetycznymi.

Wydarzenie spotkało się z ogromnym odzewem mieszkańców i sympatyków gminy, którzy licznie wypełnili halę sportową przy Szkole Podstawowej nr 1 w Skrzyszowie. Oprócz występów muzycznych, emocjonującym punktem programu była licytacja, podczas której można było zdobyć nie tylko dzieła sztuki i gadżety sportowe, ale także motocykl żużlowy Bartłomieja Kowalskiego, który osiągnął cenę 14 tysięcy złotych.

Organizatorem koncertu były lokalne stowarzyszenia i organizacje pozarządowe wspierane przez władze gminy, co podkreśla silne zaangażowanie społeczności lokalnej w działania charytatywne. To wydarzenie nie tylko dostarczyło niezapomnianych wrażeń artystycznych, ale także pokazało, jak wielkie serca mają mieszkańcy Skrzyszowa i okolic, gotowi wspierać tych, którzy potrzebują pomocy.

Portal Ryglice-okolice.pl był partnerem medialnym wydarzenia.

Fot. Zyta Dara, Joanna Budnik

Czytany 313 razy
Odsłon artykułów:
17385473

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…