wtorek, 02 kwiecień 2024 16:02

Tragiczny wypadek w Tuchowie podczas świątecznego weekendu

Napisał

Świąteczny weekend na drogach w Tarnowie i okolicach przyniósł złe wieści, w tym śmiertelny wypadek motocyklisty w Tuchowie, mimo intensywnych działań ratunkowych.

Jak podaje tarnowska policja, podczas długiego weekendu świątecznego w Tarnowie i powiecie tarnowskim doszło do 16 kolizji i jednego tragicznego wypadku w Tuchowie, który zakończył się śmiercią motocyklisty. Wśród zatrzymanych przez policję znalazło się 3 nietrzeźwych kierowców, a 7 osób straciło prawo jazdy za znaczne przekroczenie prędkości, w tym troje motocyklistów.

W Tuchowie, w sobotę wielkanocną, doszło do fatalnego zdarzenia. Motocyklista, uderzając w bok samochodu dostawczego, który zajeżdżał mu drogę, doznał ciężkich obrażeń wewnętrznych, których nie udało się zneutralizować pomimo starań ratowników medycznych. 45-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego zmarł na miejscu. Wypadek spowodował kilkugodzinne zamknięcie drogi w centrum Tuchowa. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem tarnowskiego prokuratura, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tragedii.

Według statystyk policyjnych, w porównaniu do ubiegłego roku, kiedy to w podobnym okresie doszło do jednego wypadku z jedną osobą ranną i 14 kolizji, tegoroczne święta były mniej bezpieczne na drogach regionu.

 

Czytany 562 razy
Odsłon artykułów:
17474107

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…