czwartek, 11 kwiecień 2024 10:08

Rozwiązana sprawa kradzieży w sklepie w Pilznie – sprawca w rękach dębickiej policji

Napisał

Dzięki współpracy policjantów z Dębicy i Pilzna, udało się zatrzymać 43-latka odpowiedzialnego za włamanie do sklepu ogrodniczego, skąd ukradł gotówkę, alkohol oraz telefon.

W ramach skoordynowanej akcji, funkcjonariusze z dębickiego wydziału kryminalnego i ich koledzy z Pilzna, zidentyfikowali i zatrzymali sprawcę włamania do lokalnego sklepu ogrodniczego. Podczas nocnego zdarzenia, 43-letni mężczyzna przywłaszczył sobie kasetkę z pieniędzmi, alkohol oraz telefon komórkowy. Skradzione przedmioty zostały odzyskane przez kryminalnych podczas przeszukania posesji, na której przebywał zatrzymany.

Jak informuje dębicka policja, włamanie, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, szybko znalazło swój finał dzięki sprawnej akcji policjantów. Złodziej, któremu postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, przyznał się do winy. Wartość odzyskanych przedmiotów poszkodowany wycenił na ponad 10 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna został osadzony w areszcie. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności za swoje działania.

Czytany 405 razy
Odsłon artykułów:
17463833

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…