Wyświetlenie artykułów z etykietą: komunikacja

6 sierpnia 2025 w Urzędzie Miejskim w Ryglicach odbyło się spotkanie ws. przedłużenia linii A46 z Tarnowa do Lubczy oraz nowych tras autobusowych, z udziałem przedstawicieli Kolei Małopolskich i władz lokalnych.

Od 7 lipca 2025 r. rusza nowe połączenie autobusowe Jasło – Żurowa – Jasło, odpowiadające na potrzeby mieszkańców gminy Szerzyny po zakończeniu działalności firmy Miś.

Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał gminie Ryglice ponad 1,7 mln zł na projekt budowy infrastruktury dla podróżnych. To część puli 86 mln zł z Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027, wspierających m.in. drogi, transport i efektywność energetyczną.

poniedziałek, 10 marzec 2025 17:09

Nowe połączenia autobusowe Jasło – Tarnów od dziś

Od 10 marca br. PGZK-Jasiel uruchamia nowe połączenia autobusowe na trasie Jasło – Tarnów – Jasło. Autobusy będą kursować przez Strzegocice, Pilzno i Ładną, kończąc trasę w Tarnowie na ul. Krakowskiej. Inicjatywa ma ułatwić codzienne podróże mieszkańcom powiatu jasielskiego i np. okolic Strzegocic, Pilzna, Przeczycy.

Strona 4 z 20
Odsłon artykułów:
19463859

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…