Wyświetlenie artykułów z etykietą: komunikacja

Województwo Małopolskie ponownie uruchamia specjalną ofertę „Małopolski bilet na ferie”. Od 31 stycznia do 15 lutego 2026 r. dzieci i młodzież będą mogły podróżować pociągami regionalnymi po całym województwie za symboliczną złotówkę.

Od 1 stycznia 2026 r. mieszkańcy Gminy Tarnów skorzystają z wspólnego biletu w ramach „Oferty Tarnowskiej”. Nowe linie Małopolskich Linii Dowozowych umożliwią wygodne podróże na jednym bilecie m.in. do Mościc i Szpitala św. Łukasza.

wtorek, 23 grudzień 2025 22:53

Nowe linie komunikacyjne w Gminie Ryglice

Gmina Ryglice wprowadza trzy nowe linie komunikacyjne (A46, A62, A63) do Tarnowa i Tuchowa, dostępne codziennie od 1 stycznia 2026 r. Inicjatywa eliminuje wykluczenie transportowe i stanowi element szerszej transformacji komunikacyjnej w regionie.

22 grudnia 2025 r. rusza pilotaż honorowania biletów regionalnych w pociągach PKP Intercity w Małopolsce. Inicjatywa obejmuje 11 połączeń na trasach Kraków-Trzebinia, Kraków-Tarnów i Kraków-Sędziszów, ułatwiając dojazdy w godzinach szczytu.

Strona 2 z 20
Odsłon artykułów:
19462220

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…